top of page

Täname toetuse eest Rahvakultuuri Keskust

 

 

 

 

2015/16

 

Täname Diana Looritsat ja tema abilisi lasteaia põrandate vahatamise eest. Diana organiseeris (sealhulgas mööbli tõstmise) ja sponsoreeris kõigi lasteaia ruumide põrandate vahatamise. Suur tänu!

 

 

2014/15

 

Täname vilistlasi, kes algatasid, organiseerisid ja paigaldasid meie kooli juurde tänupingi endistele, nüüdseks manalateele läinud koolijuhtidele E. Ploomipuule, H. Hirjelile ja E. Tammele. Täname vilistlasi Aivar Kõivupuud ja Mati Tiitust, kes paigaldasid seoses pingiga koolimaja juures muru äärde äärekivid. Täname Antonina Pettaid, kes oli üks algatuse eestvõtja ning Peeter Tamme, kes oli nõu ja jõuga abiks.

 

Täname Eesti Jalgpalli Liitu, kelle toel toimusid koolis jalgpallitunnid ning kes kinkisid projekti "Jalgpall Kooli" raames meile 10 jalgpalli, särke ja muud jalgpalli mängimiseks tarvilikku.

 

 

2013/14

 

Täname postiljon Helle Jõelat, kes on kogu sügishooaja toonud meie lastele maitsvaid koduaia õunu.

 

Täname OÜ Pasimare ja eriti Imre Paas´i hea koostöö eest, kes rekonstrueerisid koolimaja söögisaali.

 

Täname AS Viljandi Aken ja Uks Saru lauatehase juhtkonda, kes kinkisid lasteaiale kiikude tegemiseks puitmaterjali. Rõõm laste silmis on suurim tänu.

 

Täname Murtud Rukkilille Ühingut ja Enno Uibot, kes leidis võimaluse toetada Mõniste Kooli 691 euroga. Toetussumma eest ostetakse tööõpetuse ja käelise tegevuse õppevahendeid. Lasteaia vanema rühma lapsed saavad uued esinemisriided. Rukkilille Kodu üritusel maikuus paneme välja õpilastööde näituse.

 

Aitäh Kalale OÜ-le, kes kinkis koolile lauamängu "Kalale".  Mäng aitab õppida kalaliike, kalapüüdmise varustust, loodus- ja keskkonnahoidu ning propageerida kalastamist.

 

 

Täname Sind Antonina Pettai, et kinkisid koolile Eesti Looduse köited! Neist on suur abi loodusainete õppimisel.

 

 

Täname Sind Liidia Parts, et rikastasid õpilaste toidulauda!

 

Täname AS Viljandi Aken ja Uks Saru lauatehase juhtkonda, kes kinkisid lasteaiale liivakastide puidust piirded!

Nad on varem ka poiste tööõpetust toetanud.

 

 

Täname meeldiva koostöö eest lapsevanemaid!

Eriliselt täname lapsevanem Kond, Jutat, kes on teinud lasteaia kodulehekülje.

bottom of page