9. klassilise kooli vilistlaste nimekirjad

58. lend

Lõpetamise aasta 2019

Klassijuhataja: Marin Kuslap


Kaspar Kongo
Richard Lepp
Gerty Liiva
Oliver Puusalu 
Rando Raimla  
Janmar Torn  
Otto Tulviste 

 

 

57. lend

Lõpetamise aasta 2018

Klassijuhataja: Virve Tamm

1. Janeli Haak
2. Merlis Hass  
3. Kaspar Koemets
4. Piia Kängsep  
5. Kirsika Kõiv   
6. Stefani Mursal   
7. Geidi Puusalu   
8. Greete Sarapuu 

 

56. lend

Lõpetamise aasta 2017

Klassijuhataja: Marika Lepp
     
1. Arthur Lepp
2. Kaspar Metssalu
3. Krismar Kasuk
4. Kristjan Must
5. Liisi Toomiste
6. Tarvi Langus
7. Veronika Oltjan

8. Rosa-Liina Tiits


55. lend

Lõpetamise aasta 2016

Klassijuhataja: Kaie Kirch
     
1. Anu Kängsep
2. Deelia Meho
3. Diandra Luts
4. Jaana Põder
5. Janar Udsu
6. Keitin Haak
7. Keneli Loorits
8. Rinaldo Must
9. Uku Luts

 

 

54. lend

Lõpetamise aasta 2015

Klassijuhataja: Kristo Hainsoo
    
1. Alvar Udsu
2. Liisi Langus
3. Henri Tiitus
4. Maarten-Rutmar Raudvassar
5. Oliver Taaler

6. Ragne Piirjõe
 


53. lend
Lõpetamise aasta: 2014
Klassijuhataja: Kristo Hainsoo
   
1. Hanna Antsov
2. Merili Haak
3. Karolin Koidusaar
4. Kevin Kõiv
5. Anton Laagemann
6. Stiiv-Toomas Meeks
7. Christina Möllits
8. Romy Ruven
9. Jürgen Toots

 

 

52. lend
Lõpetamise aasta: 2013
Klassijuhataja: Marin Kuslap
 
1. Rauno Aid
2. Liispet Jalandi
3. Karmen Kolesnikov
4. Lauri Kond
5. Kristi Meeks
6. Sten Peterson
7. Keidy Schneider
8. Teele Taaler
9. Rasmus Tilga
10. Tarmo Torn

 

 

 

51. lend
Lõpetamise aasta: 2012
Klassijuhataja: Virve Tamm
 
1. Ekke Jalandi
2. Eliise Kass
3. Mikkel Koidusaar
4. Mihkel Kongo
5. Sander Langus
6. Mai-Liis Parts
7. Anna-Liis Taaler
8. Jane-Ly Udsu

 

 

50. lend
Lõpetamise aasta: 2011
Klassijuhataja(d): Marika Lepp ja Aivar Jalandi
 
1. Margus Henning
2. Kairit Kasuk
3. Keivo Kõiv
4. Madis Kängsep
5. Andres Liiv
6. Kaidi Reiljan
7. Regina Saar
8. Marina Siltšenko
9. Viktoria Siltšenko
10. Mairi Torn
11. Tiina Veržibikovs

 

 

49. lend
Lõpetamise aasta: 2010
Klassijuhataja: Kaie Kirch
 
1. Kristiina Kurilova
2. Marin Loorits
3. Janne Parts
4. Peeter Parts
5. Merilin Parv
6. Romet Pazuhanitš
7. Raul Rebane
8. Birgit Roop
9. Rommi Saar
10. Tiiu Saar
11. Gerda Trahv
12. Bertha Tulviste

13. Anna Oltjan

 

 

48. lend
Lõpetamise aasta: 2009
Klassijuhataja: Eda Tuvikene
 
1. Gerda Arras
2. Taavet Haak
3. Mari-Liis Keel
4. Kerli Koemets
5. Mikk Koidusaar
6. Antty Lillepuu
7. Edgar Lindmäe
8. Marie Luts
9. Joel Pang
10. Triinu Pukk
11. Ragnar Rebane
12. Erko Rätsep
13. Maario Sarapuu
14. Liina Taits
15. Teele Tamm    
16. Hardi Tiitus
17. Tauno Tulviste

 

 

47. lend
Lõpetamise aasta: 2008
Klassijuhataja: Kristo Hainsoo
 
1. Anti Hass
2. Kaili Kibal
3. Rele Kiranen
4. Paap Koemets
5. Kadri-Liis Koidusaar
6. Monika Loorits
7. Over Loorits
8. Lenno Lüüs
9. Taavi Meeks
10. Maksim Nikitin
11. Jaan Parts
12. Revo Pehlak
13. Innar Ploom
14. Kaur Sild
15. Tanel Truup

 

 

46. lend
Lõpetamise aasta: 2007
Klassijuhataja: Aili Paeglis
 
1. Kris Hass
2. Marin Henning
3. Kerttu Jalandi
4. Kertu Kais
5. Mart Kõivumägi
6. Liisa Lukk
7. Rain Luts
8. Edita Moks
9. Marilin Mõttus
10. Jane Pang
11. Jan Rebane
12. Joel Roop
13. Kadri Sild
14. Kristina Siltšenko
15. Innar Uus
16. Rauno Vesper

 

 

45. lend
Lõpetamise aasta: 2006
Klassijuhataja: Virve Tamm
 
1. Tiiu Kasak
2. Tarvi Kendaru
3. Mayken Kivi
4. Kätlin Koemets
5. Kaspar Käärmann
6. Henn Laas
7. Alo Loorits
8. Tavo Loorits
9. Siim Lüüs
10. Kati Pang
11. Jost Pehlak
12. Mario Troska
13. Risto Udsu

 

 

44. lend
Lõpetamise aasta: 2005
Klassijuhataja: Kaie Kirch
 
1. Karlo Arras
2. Reia Kiranen
3. Hellar Loorits
4. Maie Luts
5. Svetlana Matšalova
6. Matis Pihu
7. Leanne Puusalu
8. Tiina Saar
9. Elina Saliste
10. Vladimir Siltšenko
11. Tauri Tamm
12. Mehis Tiits
13. Marko Toomiste
14. Triinu Vanitškina

 

 

43. lend
Lõpetamise aasta: 2004
Klassijuhataja: Marika Lepp
 
1. Kaidar Jüris
2. Raili Kala
3. Kai Kass
4. Maarja Kass
5. Kaija Kibal
6. Karevi Meeks
7. Aivar Sädeme
8. Rosmary Zius
9. Kristiina Taits

 

 

42. lend
Lõpetamise aasta: 2003
Klassijuhataja: Ele Vakk
 
1. Egert Ilisson
2. Raido Kais
3. Priit Kaaristo
4. Kalle Kibal
5. Merike Kroon
6. Maiko Kõivumägi
7. Jonas Käärmann
8. Lenar Lüüs
9. Jaanika Muzakko
10. Merlin Pukk
11. Eveli Rebane
12. Jürgen Roop
13. Tauno Tamm


 


41. lend
Lõpetamise aasta: 2002
Klassijuhataja: Aili Paeglis
 
 
1.Rain Kala
2.Kadi Kass
3.Märten Mõttus
4.Leisi Mägi
5.Liive Mägi
6.Pirgit Männiste
7.Inga Ploomipuu
8.Kärt Ploomipuu
9.Heino Pärnasalu
10. Kloria Rätsepp
11. Kaido Sild
12. Kerli Viskmann
13. Tarmo Viskmann

 

 

40. lend
 Lõpetamise aasta: 2001
 Klassijuhataja: Virve Tamm
 
1.Kaspar Jüris
2.Liina Kaaristo
3.Maigo Kalamees
4.Ave Kaupmees
5.Katre Kirch
6.Kerli Kirch
7.Mario Kõivumägi
8.Margo Must
9.Lily Mals
10.Nele Mals
11.Marian Miido
12. Piret Roop
13. Tiia Sööt
14. Heiko Toomiste
15. Taavi Troska
16. Maarja Vilberg

 

 

39. lend
Lõpetamise aasta: 2000
Klassijuhataja: Eda Tuvikene
 
1.Kristo Arras
2.Kadi Didik
3.Eve Kaupmees
4.Elar Kendaru
5.Kristiina Käst
6.Varju Liiv
7.Mait Mõttus
8.Regina Pukk
9.Ülo Roop
10.Kristiina Ziius
11.Tarmo Toom
12.Vilmar Toom
13. Kadi Tulviste
14. Eneli Vaidre

 

 

38. lend
Lõpetamise aasta: 1999
Klassijuhataja: Kaie Kirch
 
1.Mart Henning
2.Evar Ilisson
3.Mari-Liis Kasak
4.Aldo Kaupmees
5.Janar Kroon
6.Kaidi Liiv
7.Timmo Luik
8.Kuldar Paas
9.Annika Parts
10. Sigrit Piigli
11. Marju Tiits

 

 

37. lend
Lõpetamise aasta: 1998
Klassijuhataja: Aivar Jalandi 
 
1.Marianne Bogdanova
2.Kati Kolk
3.Mailika Troska
4 Tanel Tulviste
5 Martin Vilberg
6.Indrek Võsu
7.Reet Võsu

 

 

36. lend
Lõpetamise aasta: 1997
Klassijuhataja: Aili Paeglis
 
1.Merlis Hirs
2.Keily Liiv
3.Maili Must
4.Leye Mägi
5.Piia Männiste
6.Kadi Pettai
7.Annika Ploom
8.Kuido Rätsepp
9.Matis Tiits
10.Triin Toom
11. Ivo Vendik

 

 

35. lend
Lõpetamise aasta: 1996
Klassijuhataja: Virve Tamm
 
1.Elar Kaupmees
2.Epp Koemets
3.Daanika Meho
4.Kaarel Must
5.Priit Männiste
6.Egon Peterson
7.Heikki Pettai
8.Keirin Sasi
9.Jargo Song
10. Vivika Troska
11. Liisi Võsu
12. Mati Võsu

 

 

34. lend
Lõpetamise aasta: 1995
Klassijuhataja: Sigrid Kallion
 
1.Maare Henning
2.Silver Kallion
3.Meelis Luts
4.Merje Must
5.Margo Mõttus
6.Sirle Ploomipuu
7.Mare Puusalu
8.Rait Rebane
9.Merily Ruven
10. Ingrit Sepman
11. Rene Tovinen
12. Gerli Troska
13. Erle Vaidre

 

 

33. lend
Lõpetamise aasta: 1994
Klassijuhataja: Kaie Kirch
 
1.Sven Hirs
2.Taimo Kasuk
3.Lauri Lüüs
4.Halinee Tovinen
5.Gätly Troska

 

32. lend
Lõpetamise aasta: 1993
Klassijuhataja: Eve Ilisson
 
1.Andi Kahr
2.Priit Koemets
3.Joonas Kripp
4.Janar Loorits
5.Kati Must
6.Karin Mõttus
7.Kaja Ploomipuu
8.Jean Tamm
9.Tuuli Trahv
10. Rando Tuvikene

 

 

31. lend
Lõpetamise aasta: 1992
Klassijuhataja: Ele Zilmer
 
1.Aleks Alvela
2.Mariko Faster
3.Anar Kaupmees
4.Heli Keerma
5.Raivo Ploom
6.Merle Ploomipuu
7.Andrus Puusalu
8.Margo Puusalu
9.Juliko Rauba
10. Krista Rebane
11. Evely Rätsep
12. Koit Sööt
13. Jaanus Tiisler
14. Arlo Tiits
15. Tiiu Toom

 

 

30. lend
Lõpetamise aasta: 1991
Klassijuhataja: Sigrid Kallion
 
1.Kati Kiranen
2.Janek Kroon
3.Andrus Kööp
4.Katrin Lepp
5.Merle Luts
6.Silja Meho
7.Janar Paeglis
8.Ain Pau
9.Tiit Raja
10.    Merike Ruven
11.Kristiina Tamm
12.Aulo Udsu
13.Veronika Vallner
14.Ilme Varusk

 

 

29. lend
Lõpetamise aasta: 1990
Klassijuhataja: Ele Zilmer
 
1.Juta Hainas
2.Uudo Kasuk
3.Heleri Loorits
4.Roel Luts
5.Margit Mõttus
6.Anne Puusalu
7.Tanel Troska
8.Ott Tulviste

 

 

 


8.klassilise kooli vilistlaste nimekirjad


1988/1989   28. lend
            
1. Aid, Rainis
2. Alvela, Andres
3. Meho, Kaimo
4, Parv, Pille
5, Põder, Jaanus
6. Ruusmaa, Ingrid
7. Sarapuu, Markus
8. Tiisler, Tõnis
 
Klassijuhataja Linda Türk

1987/1988   27. lend
                               
1. Alliksoo, Aigar
2. Eelsoo, Uno
3. Haak, Egon
4. Henning, Maili
5. Kasuk, Kaimar
6. Käst, Monika
7. Nutt, Erkki
8. Paeglis, Janek
9. Pilt, Varmo
10. Rebane, Sirje
11. Saar, Maive
12. Sarapuu, Merle
13. Kööp, Tõnu
                               
Klassijuhataja  Sigrid Kallion

1986/87  26. lend
 
1. Alvela, Aldis
2. Kroon, Mati
3. Kõivumägi, Alar
4. Mõsnikov, Janek
5. Parv, Riina
6. Puusalu, Maarika
7. Puusalu,Tiina
 
Klassijuhataja Milvi Trahv

1985/86    25. lend
 
1. Gailis,Kairi- lõpetas kiituskirjaga
2. Jasulis, Ele
3. Laas, Javis
4. Nutt, Marge
5. Raudoja, Annika
6. Sarnit, Margus
7. Tiits, Ülo
8.  Torn, Maido
9. Vallner, Anneli
 
Klassijuhataja    Virve Tamm

1984/85   24. lend
 
1. Alliksoo, Aare
2. Kööp, Kai
3. Loorits, Diana
4. Lüüs, Merli
5. Mõttus, Mart
6. Persidski, Kalev
7. Pilt, Siiri
8. Ruuder, Reet
9.Teorein, Mailis
10.Troska, Taivo
11.Vaher, Marju
12.Varusk, Andres
 
Klassijuhataja    Leili Kõivupuu

1983/84    23. lend
     
1.  Henning, Meelis
2.  Kahr, Jano
3.  Lepp, Rein -  lõpetas kiituskirjaga
4.  Nutt, Merike
5.  Puusalu, Riina
6.  Rebane, Aare
7.  Saar, Aigi
8.  Spelman, Aivo
9.  Zilmer, Ele
10. Teorein, Merili
11. Õispuu, Toomas
                   
Klassijuhataja Virve Tamm

1982/83   22. lend
 
1.Langus, Üllar
2.Mõttus, Merle
3.Persidskaja, Merike
4.Ploomipuu, Viive
5.Puusalu, Ly
6.Puusalu, Viljar
7.Raudoja, Aili
8.Sarnit, Avo
9.Sild, Imbi
10.Spelman, Ahti
11.Tiitus, Mati
12.Trahv, Siiri
13. Troska, Agur
 
Klassijuhataja Virve Tamm 

1981/82 21. lend
 
1. Hainas, Ive
2. Henning, Marko
3. Lepp, Marika
4. Liiv, Pille
5. Lüüs, Virgi
6. Müürsepp, Rainer
7. Pilt, Lehti  - lõpetas kiituskirjaga
8. Rebane, Ester
9. Rebane, Terje
10. Torn, Malle
11. Vaher, Eve
12. Välk, Andrus
13. Tiits, Avo
 
Klassijuhataja  Inge Kaupmees

1980/81 20. lend
 
1. Kihu, Eda
2. Kõivomägi, Airi
3. Kõivumägi, Aivo
4. Kõivupuu, Einar
5. Liiv, Helgi
6. Ruven, Kaire
7. Puusalu, Sirje
8. Torn, Kalmer
9. Vaher, Ivi
10. Õispuu, Ly
 
Klassijuhataja     Leili Kõivupuu

1979/80 19. lend
 
1. Leets, Liivi
2. Pakler, Ülle
3. Puusalu, Ainika
4. Uibo, Siiri
5. Must, Kaido
6. Vaher, Toomas
7. Varusk, Arnold
8. Varusk, Aleksander
9. Rätsep, Arno
10. Liiv, Enno
11. Kond,Rein
12. Kiranen, Rein
13. Lindmäe, Andrus
 
Klassijuhataja      Eve Ilisson

1978/79 18. lend
        
1.Haak, Aleksei
2.Järvelill, Vivien - lõpetas kiituskirjaga
3.Kiranen, Hele
4.Kibal, Kaido
5.Koemets, Ülar
6.Kond, Raimo
7.Kõivomägi, Tuljo
8.Libba, Lembit
9.Pilt, Esta - lõpetas kiituskirjaga
10.Sild, Ulvi
11.Torn, Silvar
12.Uibo, Erja
13.Verzibikovs, Malle
14.Zilmer, Meelis
 
Klassijuhataja Virve Tamm

1977/78 17. lend
             
1. Pilt, Ulvi
2. Kihu, Lea
3. Rauba, Taimi
4. Kiranen, Eha
5. Kalamees, Renate
6. Kibal, Urmas
7. Sild, Toomas
8. Taits, Toomas
9. Lille, Koit
10. Reiljan, Heinar
11. Luts, Rein
12. Udsu, Heli
13. Rebane, Aivar
 
Klassijuhataja   Maimu Peemot

1976/77 16. lend
          
1. Ilves, Maia
2. Kärsop, Ly
3. Paas, Maret
4. Peltser, Ülle
5. Pilt, Meeli
6. Raudoja, Maarika
7. Sild, Lya
8. Sujev, Ly
9. Hobune, Kalmer
10.Kasak, Ülari
11.Kõivumägi, Hillar
12.Kõivupuu, Aivar
13.Liiv, Kalju
14.Pärnamets, Mati
15.Rauba, Viktor
16.Uibo, Urmas
 
Klassijuhataja Leili Kõivupuu

1975/76 15. lend
 
1. Kõivumägi, Monika
2. Langus, Heli
3. Paas, Sirje
4. Paris, Vilma
5. Rauba, Heli
6. Vink, Merike
7. Vink, Riina
8. Ilves, Arvo
9. Kironen, Koit
10. Kond, Heinar
11. Parts, Endel
12. Tamm, Aivar
13. Uibo, Margus
14. Vahesaar, Vello
 
Klassijuhataja Natalie Torop

1974/75 14. lend
 
1. Vaidre, Heli
2. Verzibikovs, Maie
3. Laas, Siiri
4. Puusaar, Rita
5. Puusalu, Merje
6. Troska, Maire
7. Uibo, Sirje
8. Mölder, Aliidia
9. Eelsoo, Jaan
10. Langus, Ülo
11. Kolk, Haavo
12. Puudist, Aapo
13. Reiljan, Endel
14. Zilmer, Kaino
                   
Klassijuhataja    Leo Kuus


1973/74 13. lend
 
1. Faster, Ülli
2. Hiiesalu, Aave
3. Kalamees, Õie
4. Liira, Liilia
5. Meinson, Virve
6. Nurm, Ene
7. Pettai, Külli
8. Pettai, Linda
9. Rauba, Riina
10. Troska, Helve
11. Kolk, Toomas
12. Kõivumägi, Üllar
13. Puusalu, Merivald
14. Sädeme, Ahti
15. Raag, Rait
16. Tiitus, Enno
17. Parts, Lembit  
           
Klassijuhataja A. Pazuhanitš         

1972/73 12. lend
 
1.Ene Hanimägi
2.Kaie Kirsimägi
3.Taimi Liira
4.Milla Paris
5.Tiiu Pärnasalu
6.Kaja Sild
7.Eve Sujev
8.Jaak Kripp
9.Enn Morel
10.Mati Toom
11.Heino Troska
12.Vello Troska
13.Ere Kuus
 
Klassijuhataja Leili Kõivupuu

1971/72  11. lend
 
1.Anne Antsov
2.Ülle Kalamees
3.Helli Paris
4.Aili Pettai
5.Laine Rüütli
6.Tiina Särg
7.Ulvi Trahv
8.Maie Vaidre
9.Rivo Hanimägi
10.Mare Juhanson
11.Ats Juhanson
12.Rainer Koemets
13.Arvi Kirchenberg
14.Olev Möllits               
15.Kalev Peltser             
16.Enno Reiljan                   
17.Peeter Tamm          
18. Aivar Tiitus
19. Mati Türk- lõpetas
 
Klassijuhataja Alfons Visla
 

1970/71 10. lend
 
1.Aere Kalamees
2.Maimu Keir
3.Kaie Kuhi
4.Valli Pettai
5.Maila Tiits
6.Lea Vernik
7.Aivar Hanimägi
8.Harri Kasak
9.Mart Kond
10.Riho Koch
11.Allan Krüüner
12.Mati Lindpere
13.Rein Pihu
14.Kalev Tamm
 
Klassijuhataja Enn Viikin

1969/70 9. lend

1.Vilje Kaldalu  - lõpetas kiituskirjaga
2.Tamara Keir
3.Tiina lokk
4.Inge Ploomipuu
5.Helbe Reiljan
6.Õie Reiljan
7.Silvi Rüütli
8.Evi Tatter
9.Kalev Annus
10.Lembit Hirjel
11.Henn Ilves
12.Koit Kõiv 
13.Andres Lokk
14.Kaupo Mõttus
15.Toomas Ploom
16.Enn Saar
17.Ülo Toom
 
Klassijuhataja Lehte Visla 

 1968/69 8. lend    
 
1.Ia Kolk
2.Tiiu Luks
3.Heili Paas
4.Mare Pärnamets
5.Vaike Sisas
6.Kalju Jänes
7.Uno Kasuk
8.Tõnu Käärman
9.Tõnu Liira
10.Avo Luts
11.Mati Org
12.Rain Rebane
13.Urmas Rebane
 
Klassijuhataja Leili Kõivupuu

1967/68 7. lend
 
1.Milvi Kuslapuu
2.Kaie Liiv
3.Eve Must
4.Aita Vilu
5.Helgi Paas
6.Hanno Faster
7.Enno Hanimägi
8.Hasso Kond
9.Lembo Lauk
10.Üllar Lokk
11.Taivo Must
12.Vaino Pettai
13.Jaak Pillai
14.Kaupo Roop
15.Urmas Ruven
16.Sulev Tiits
17.Avo Kõivumägi
      
Klassijuhataja Alfons Visla


1966/67 6. lend
 
1.Astrid Kuhi
2.Ilse Laas
3.Lya Morel
4.Pilvi Paas
5.Tiia Pang
6.Helve Pihu
7.Evi Puusalu
8.Ester Rauba
9.Jaak Karu
10.Viktor Legonkov
11.Raivo Nutt
12.Jüri Pettai - lõpetas kiituskirjaga
13.Märt Sepman
14.Silvi Juhanson
15.Heli Pettai
16.Tõnu Varik          
17.Urve Paas             
18.Helgi Luks
19.Kaja Kond
 
Klassijuhataja Vello Sujev

1965/66 5. lend
 
1.Liivi Kond
2.Maret Kond
3.Marju Kond
4.Mare Kuhi
5.Tiiu Laatsarus
6.Ilme Paas
7.Tõnu Ploom
8.Helju Lehes
9.Margarete Paas
10.Raina Koch
11.Vambola Paris
 
Klassijuhataja Leili Kõivupuu


1964/65   4. lend
 
1.Signe Hiiesalu
2.Ia Kolk
3.Kiira Kornet
4.Hiie Hanimägi
5.Silja Karu
6.Leida Annus
7.Ellen Mölder
8.Leili Kond
9.Liia Mõttus
10.Enn Noorkõiv
11.Rivo Kukk
12.Mait Puudist
 
Klassijuhataja Linda Türk

1963/64  3. lend
 
1.Leili Ammas
2.Leili Eelsoo
3.Mari-Anne Jaagupalu
4.Silvi Luts
5.Liidia Paris
6.Külliki Pillai
7.Sirje Sepman
8.Maie Sepman
9.Viia Tiits
10.Heldur Eelsoo
11.Raul Karu
12.Heino Kokk
13.Lembit Kond
14.Rein Käärmann
15.Johannes Morel     
16.Arvo Mõttus           
17.Taivo Paas
18.Tõnis Pihu   
19.Jüri Rebane
20.Juss Vaidre
 
Klassijuhataja Marge Koidu

1962/63 2. lend
 
1.Külli Jaagupalu
2.Õie Jäär
3.Heili Kuhi 
4.Aili Lind  - lõpetas kiituskirjaga
5.Silvi Pettai
6.Tiie Pettai
7.Marje Punt
8.Milvi Punt
9.Ants Karu
10.Urmas Kasuk
11.Mati Koch             
12.Ülo Kokk               
13.Mati Kond             
14.Reiu Ploomipuu       
15.Matti Sarapuu          
16.Tõnu Sarapuu           
17.Endel Vaidre
18.Ilmar Veber
19.Elmar Paluoja
 
Klassijuhataja Vello Sujev


1961/62 1. lend

 
1.Meedi Alp
2.Albina Ivanova
3.Salme Jäär
4.Mare Kirsimäe
5.Helgi Kond
6.Aime Laatsarus
7.Imbi Madal
8.Linda Peterson
9.Aldo Alvela
10.Henn Kõivumägi
11.Johannes Liba
12.Jaan Piigli
13.Taivo Taits
14.Raivo Varik
 
Klassijuhataja Harald Türk

 

 

 

 

 

Vilistlaste nimekirjad 7. klassilise kooli päevilt


Lõpetamise aasta: 1961
     
Klassijuhataja: Harald Türk
 
 
1.    Meedi Alp
2.    Aldo Alvela
3.    Albina Ivanova
4.    Salme Jäär
5.    Helgi Kajastu
6.    Mare Kirsimäe
7.    Maido Kirsimägi
8.    Lembit Kuus
9.    Henn Kõivumägi
10.    Johannes Liba
11.    Bruno Pennula
12.    Linda Peterson
13.    Jaan Piigli
14.    Grete Pillai
15.    Silja Sisas
16.    Taivo Taits
17.    Arnold Tiits
18.    Enno Uibo
19.    Aleksander Vallner    


Lõpetamise aasta: 1960
 
Klassijuhataja: Kalju Haug
 
 
1.    Jaak Aare
2.    Kalju Kalamees
3.    Sirje Kirsimägi
4.    Helgi Kond
5.    Leino Kõivomägi
6.    Imbi Madal
7.    Juta Paas
8.    Aino Pettai
9.    Arvi Ploom
10.    Mati Punt
11.    Marju Puudist
12.    Kalju Rei
13.    Enno Sepman
14.    Erich Sisas
15.    Ellen Tellissaar
16.    Liivi Võõras


Lõpetamise aasta: 1959
 
Klassijuhataja: Vello Sujev
 
 
1.    Henn Eomois
2.    Enno Hanimägi
3.    Kaira Henning
4.    Helle Kaldalu
5.    Viia Kalamees
6.    Margi Kikkas
7.    Tea Kuld
8.    Milja Kõivomägi
9.    Mart Leosk
10.    Heino Lepp
11.    Hilda Liba
12.    Mati Pihu
13.    Kaie Ploomipuu
14.    Jaan Taal
15.    Leida Välk


Lõpetamise aasta: 1958
 
 
1.    Maret Aare
2.    Aili Ammas
3.    Vello Henning
4.    Kärt Kalliver
5.    Ellen Karp
6.    Heino Kokk
7.    Niina Kornet
8.    Mati Kõivumägi
9.     Liivi Kängsepp
10.    Rudolf Laja
11.    Vello Leosk
12.    Elmar Pihu
13.    Inda Piigli
14.    Leili Puudist
15.    Kalju Pärnapuu
16.    Rein Rebane
17.    Tiina Taal
18.    Liivi Tiits


Lõpetamise aasta: 1957
 
Klassijuhataja: Linda Türk
 
 
1.    Ellen Alliksoo
2.    Tiiu Eomois
3.    Evi Haugas
4.    Luule Kukk
5.    Maimu Loorits
6.    Agnes Org
7.    Maimu Org
8.    Aino Pless
9.    Mari Punt
10.    Ellen Talv
11.    Arvo Kindma
12.    Elmo Kond
13.    Johannes Kond
14.    Avo Nahksepp
15.    Jaan Peterson
16.    Peedo Piigli
17.    Ants Sild
18.    Pavel Sujev
19.    Tõnu Taal
20.    Mati Taits
21.    Paul Välk


Lõpetamise aasta: 1956
 
Klassijuhataja: Kalju Haug
 
1.    Eo Alliksoo
2.    Aili Alvela
3.    Voldemar Alvela
4.    Tiiu Ammas
5.    Evi Halop
6.    Heili Hanimägi
7.    Tiiu Koch
8.    Olümpiada Kornet
9.    Luule Kukk
10.     Anatoli Kuzmin
11.     Elga Mõttus
12.     Maia Orro
13.     Ago Parts
14.     Viivi Pennula
15.     Milvi Pettai
16.     Aino Piigli
17.     Mati Ploom
18.     Lehti Punt
19.     Ira Reek
20.     Vaino Rei
21.     Reiu Siidra
22.     Mati Taits
23.     Enn Tiits
24.     Viivi Tättar
25.     Helgi Uibo


Lõpetamise aasta: 1955
 
Klassijuhataja: Linda Türk
 
1.    Maie Allikas
2.    Avo Alliksoo
3.    Aili Alvela
4.    Aino Ammas
5.    Tamara Antonova
6.    Malle Henning
7.    Viive Jõgi
8.    Malle Kukrus
9.    Vladimir Luts
10.    Milvi Lääts
11.    Õie Oja
12.    Maime Peegi
13.    Enno Pettai
14.    Helgi Punt
15.    Leo Puudist
16.    Asta Puusepp
17.    Vaino Rei
18.    Endel Roosimägi
19.    Malle Sujev


     Lõpetamise aasta: 1954
 
     Klassijuhataja: Kalju Haug
 
1.    Maie Allikas
2.    Enno Alvela
3.    Kaie Hirjel
4.    Silvi Jõgi
5.    Heli Karp
6.    Illari Kikkas
7.    Helje Kindma
8.    Liivia Kõivumägi
9.    Hilma Lukkonen
10.     Valli Madisson
11.     Heldur Must
12.     Aime Nahksepp
13.     Maia Orro
14.     Malle Orro
15.     Viivi Pennula
16.     Elfriede Peterson
17.     Antonina Pettai
18.     Reedik Piibe
19.     Taivo Piigli
20.     Tiiu Ploom
21.     Aime Ploomipuu
22.     Aime Pärnasalu
23.     Ehala Rebane
24.     Agu Sild
25.     Heino Soolmais
26.     Endel Tiits
27.     Mati Tiits
28.     Ene Torn
29.     Silvi Tõugjas


     Lõpetamise aasta: 1953
 
     Klassijuhataja: Eduard Ploomipuu
 
 
1.    Silvia Jõgi
2.    Arvo Keskoja
3.    Helje Kindma
4.    Valdeko Kirss
5.    Viive Kond
6.    Tiie Lepp
7.    Vello Lepp 
8.    Jaan Lääts
9.    Heldur Must
10.     Helju Pärnamägi
11.     Helvi Pärnapuu
12.     Ellen Rebane
13.     Tõnu Rätsep
14.     Aili Sild
15.     Vjatseslav Sokolov
16.     Linda Torn
17.     Meeri Välk


     Lõpetamise aasta: 1952
 
     Klassijuhataja: Linda Hirjel
 
 
1.    Heili Alvela
2.    Elvi Hanimägi
3.    Aino Kindma
4.    Helle-Mall Koch
5.    Sulev Kond
6.    Tiiu Kukk
7.    Nikolai Kõivumägi
8.    Vaino Kõivumägi
9.    Heldur Lehes
10.     Ivi Lepp
11.     Ants Liiv
12.     Julius Lõoke
13.     Elmut Oja
14.     Vello Pennula
15.     Enno Pettai
16.     Senni Pettai
17.     Lidia Peterson
18.     Aime Ploom
19.     Enn Põldsaar
20.     Aime Rebane
21.     Slava Sokolov
22.     Vello Soomlais
23.     Mart-Enn Taal
24.     Haljend Tellissaar
25.     Aino-Hilja Toom
26.     Helbe Toop
27.     Elle Veber
28.     Meralda Välk


     Lõpetamise aasta: 1951
 
 
1.    Austra Hirjel
2.    Eha Jõgi
3.    Leili Kalamees
4.    Milvi Karp
5.    Kalju Keskküla
6.    Aino Kindma
7.    Valda Kirsipuu
8.    Ulve Kirsisalu
9.    Hilja Kond
10.    Vilma Mitt
11.    Maime-Loori Puusepp
12.    Eili Põldsaar
13.    Enn Põldsaar
14.    Lehte Põldsepp
15.    Liivi Rebane
16.    Aita Siidra
17.    Arvu Siidra
18.    Eugen Sokolov
19.    Liivi-Aime Tann
20.    Linda-Marie Valner
21.    Miralda Välk


     Lõpetamise aasta: 1950
 
 
1.    Leili Harak
2.    Boris Ispravnikov
3.    Milvi Järvpõld
4.    Endel Kargaja
5.    Lembit Kargaja
6.    Kalju Keskoja
7.    Harri Kikkas
8.    Valda Kirsipuu
9.    Maret Ploomipuu
10.    Leili Punt
11.    Eili Põldsaar
12.    Helmut Põldsepp
13.    Märt Rebane
14.    Evald Tellissaar
15.    Linda Valner
 


     Lõpetamise aasta: 1949
 
 
1.    Milvi Harak
2.    Ilme Hiiesalu
3.    Endel Kirsimägi
4.    Hilje Kirss
5.    Richard Kuusik
6.    Heino Kängsepp
7.    Leida Mitt
8.    Erich Pennula
9.    Magda Pettai
10.    Helgo Ploomipuu
11.    Maret Ploomipuu
12.    Leida Punt 
13.    Silvi Rohtla
14.    Õilme Roop
15.    Kalju Siirak
16.    Heidi Zirk
17.    Endla Tann
18.    Evald Tellissaar


   Lõpetamise aasta: 1948
 
     Klassijuhataja: Aime Raja
 
1.    Eugenia Antsov
2.    Leili Hirjel
3.    Heino Jaagupalu
4.    Erdinant Keskoja
5.    Milvi Kirsipuu
6.    Viive Koch
7.    Valve Koemets
8.    Vello Kokk
9.    Vandella Kond
10.     Helgi Kosk
11.     Richard Kuusik
12.     Milvi Kõivumägi
13.     Artur Lehes
14.     Evald Lehes
15.     Aavo Lind
16.     Vello Luts
17.     Harry Männiste
18.     Eino Peltser
19.     Hilli Peltser
20.     Heino Pennula
21.     Heldur Ploom
22.     Anastasia Poogla
23.     Heili Prants
24.     Helju Raudnagel
25.     Veeliks Rebane
26.     Silvi Rohtla
27.     Valja Saag
28.     Leili Simberg


Lõpetamise aasta: 1947
 
     Klassijuhataja: Linda Hirjel
 
 
1.    Jüri Hiielo
2.    Hilli Kalamees
3.    Voldemar Kalamees
4.    Erdinant Keskoja
5.    Silvi Kirsipuu
6.    Hilja Kõivumägi
7.    Hilja Laas
8.    Virve Mõttus
9.    Eduard Nahksepp
10.    Silvi Pettai
11.    Heino Puusepp
12.    Hilli Põldsepp
13.    Juta Rebane
14.    Virve Rebane
15.    Atala Siidra
16.    Kalju Soomlais
17.    Aime Sujev
18.    Jaan Uibo


      Lõpetamise aasta: 1946
 
1.    Lew Ispravnikov
2.    Lille Järlik
3.    Valve Karp
4.    Aino Kirsipuu
5.    Avo Kokk
6.    Ilona Koemets
7.    Artur Kond
8.    Haljand Kosk
9.    Roland Lehes
10.     Idaila Rosilda Luts
11.     Heino Mets
12.     Valeeri Mets
13.     Voldemar Must
14.     Eduard Nahksepp
15.     Lia Pihu
16.     Jaan Puusepp
17.     Ellen Rebane
18.     Aime Sujev
19.     Valli Sujev
20.     Lembit Suur
21.     Luule Suur
22.     Asta Tamm
23.     Leida Tamm
24.     Arnold Tann
25.     Heino Tiits
26.     Viktor Tungel
27.     Vello Tõugjas
28.     Hilda Valner
29.     Tamaara Välk


 Lõpetamise aasta: 1945
 
1.    Koidula Alp
2.    Mahalda Antsov
3.    Sinaida Ellervee
4.    Lehte Hanimägi
5.    Milvi Hanimägi
6.    Helju-Miralda Kalamees
7.    Laine Kalamees
8.    Leili Kargaja
9.    Heilo Kirsimäe
10.     Artur Kond
11.     Hilli Kond
12.     Rolando Romeo Kuusik
13.     Viktor Kõivumägi
14.     Lehte Lehes
15.     Roland Lehes
16.     Ellen-Eleonora Liiv
17.     Õie Ermine Liiv
18.     Heino Lind
19.     Idaila Rosilda Luts
20.     Valve Meho
21.     Einar Pennula
22.     Aleksander Pille
23.     Pilvi-Viive Ploomipuu
24.     Vello-Arandi Punt 
25.     Ellen Raudnagel
26.     Vello Sujev
27.     Arnold Tann
28.     Kalju Toop
29.     Lembit Tõugjas
30.     Vaino Uibo
31.     Ivar Vilberg


Lõpetamise aasta: 1941 
 
Klassijuhataja: Hugo Hirjel
 
 
1.    Leonore Ilves
2.    Ülo Kann
3.    Kleina Kond
4.    Lehte Kuus
5.    Eldur Kõivupuu
6.    Luule Meho
7.    Voldermar Nahksepp
8.    Borghilda Prangli
9.    Endla Rebane
10.    Vambola Soomlais
11.    Elmo Toop
12.    Oliver Veinimäe
13.    Elmeriise Värnik
14.    Veinhard Värnik

 

 

Vilistlaste nimekirjad 6. klassilise kooli päevilt

 

 

Lõpetamise aasta: 1940
 
Klassijuhataja: Eduard Ploomipuu
 
 
1.    Kuuno Aedla
2.    Laviinija Kalamees
3.    Ülo Kann
4.    Salme Kirsimäe
5.    Leo Kirsipuu
6.    Alma Kond
7.    Bruno Kond
8.    Richard Luts
9.    Luule Meho
10.     Armilde Mõtus
11.     Endla Rebane
12.     Hugo Rebane
13.     Vambola Soomlane
14.     Kalju Tiits
15.     Helmo Toop
16.     Elmeriise Värnik
17.     Veinhard Värnik


      Lõpetamise aasta: 1939
 
     Klassijuhataja: Hugo Hirjel
 
 
1.    Kalju Haug
2.    Laine Kaldalu
3.    Amande Kond
4.    Bruno Kond
5.    Kete Kond
6.    Laine Kreitzberg
7.    Eha Lindmäe
8.    Richard Mäeorg
9.    Elfriide Orro
10.    Helmut Parts
11.    Richard Pihu
12.    Hugo Rebane
13.    Õilme Rebane
14.    August Soosaar
15.    Heino Uibo


Lõpetamise aasta: 1938
 
Klassijuhataja: Hugo Hirjel
 
1.    Olev Aidla
2.    Andi Antsov
3.    Asse Berenstrach
4.    Kalju Haug
5.    Sale Jaagupalu
6.    Laine Kaldalu
7.    Õie Kaldalu
8.    Valentine Kirsipuu
9.    Veinhard Kikkas
10.    Amanda Kond
11.    Eduard Kond
12.    Eduard Kuus
13.    Maks Kuus
14.    Hugo Kõivupuu
15.    Saima Paltsepp
16.    Õilme Rebane
17.    Alfons Visla


     Lõpetamise aasta: 1937
 
     Klassijuhataja: Hugo Hirjel
 
 
1.    Olev Aedla
2.    Anti Antsov
3.    Leonhard Harak
4.    Eduard Jaagupalu
5.    Sale Jaagupalu
6.    Kalju Kaldalu
7.    Õie Kaldalu
8.    Hilja Kallaste
9.    Endel Kirsimäe
10.     Valli Kirsipuu
11.     Eduard Kuus
12.     Bruno Kolk
13.     Hugo Kõivupuu
14.     Erich Laas
15.     Kuno Lindmäe
16.     Õie Must
17.     Elmar Paas
18.     Viktor Petai
19.     Leonhard Põldsepp
20.     Lilli Rebane
21.     Olav Saaremets
22.     Tefilla Zusara


     Lõpetamise aasta: 1936
 
     Klassijuhataja: Hugo Hirjel
 
 
1.    Bruno Kalle
2.    Elsa Kalle
3.    Endel Kängsepp
4.    Rufine Lindenberg
5.    Vera Neusõpin
6.    Arnold Paas
7.    Huga Polna
8.    Kalju Polna
9.    Hilda Puusepp
10.    Arno Põldsepp
11.    Leonella Rõõmus
12.    Heini Sild
13.    Rudolf Tihominov


Lõpetamise aasta: 1934
 
Klassijuhataja: Hugo Hirjel
 
 
1.    Endel Bogdanov
2.    Hugo Juhanson
3.    Erter Kirchenberg
4.    Eludie Kolk
5.    Leili Kolk
6.    Elsa Kond
7.    Heldur Kond
8.    Arnold Kuus
9.    Alma Lindenberg
10.     Kurt Lindenberg
11.     Eleonore Ostrat 
12.     Elfriede Parts
13.     Meinhard Pihu
14.     Valli Peltser 
15.     August Rebane
16.     Elmerise Ruven
17.     Bruno Zusara
18.     Elli Toop
19.     Elmar Utsal
20.     Olev Veber


Lõpetamise aasta: 1931
  
1.    Erika Alp
2.    Aurelie Kaugov
3.    Valli Koch
4.    Minna Kronberg
5.    Hugo Laas
6.    August Lett
7.    Eduard Lindenberg
8.    Anna Neusõpina
9.    Evald Polna
10.    Hugo Puudist
11.    Elfrosine Puusepp
12.    Valli Raudnagel
13.    Trusilla Saar

Lõpetamise aasta: 1928
  
1.    Salme Kalamees
2.    Eduard Kõivumägi
3.    Eduard Laas
4.    Aksel Paas
5.    Luise Pettai
6.    Melita Ploomipuu
7.    August Rebane
8.    Volts Saag
9.    Hugo Sild
10.    Leopold Sild
11.    Tamman
12.    Salme Tiits


Lõpetamise aasta: 1927 
(esimesed VI klassi lõpetajad)
 
1.    Verner Juhanson
2.    Aleksander Laas
3.    Salme Lipstok
4.    Alfred Must
5.    Vanda Pehlak
6.    Hella Pettai
7.    Aleksander Piigli
8.    Leida Teder
9.    Erich Varik

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now